LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ...

 

LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ... 

 

2 lt. Limon suyu 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kâğıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.

         Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz.25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak. (sarımsaklar iyice erimiş olacak) 25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa bir çay bardağı içiyoruz. Kavanoz bitine kadar kapağı hep kapalı olacak, kavanoza asla su, şeker, vb. karıştırılmayacak ancak çay bardağına aldığınız kısmını dil erseniz sulandırarak içebilirsiniz. Bunu içtikten en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek, yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

    

 

 

KANITLANMIŞ YARARLARI

 

1.  Tüm damar iltihabı tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2.  Kolesterol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor(bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyetle dikkat etmek gerekiyor) şekeri düşürüyor, pankreasın yenilenmesini sağlıyor.

3.   Böbrek ve safra taşlarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4.  Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsak ülserin kesin tedavisini yapıyor.

Tüm romatizmal iltihabı önleyip, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her türlü ağrıyı kesiyor.

Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor. Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri refleks hızını artırıyor, felçlere ve VERTİGO ’da fayda veriyor.

Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor, her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karışı tüm vücudu koruyor.

Alıntıdır;

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !